2017-12-17 Lázár, Olimpia névnapja
2012-12-13 | Szülői tájékoztató 2012
„Hópihe szárnyán száll az idő
Ünnepi díszben áll a fenyő
Készül a beigli a sok jó falat
Itt a Karácsony a kertek alatt.

Tisztelt Szülők!

Karácsonyi ünnepélyünket december 20-án tartjuk.
Örvendetes módon csoportjaink magas létszámmal működnek, ezért a zsúfoltság elkerülése érdekében változtatni szeretnénk az ünnep lebonyolításában.
Délelőtt folyamán az óvoda aulájában feldíszített karácsonyfánál minden csoport részt vesz a 4. adventi gyertyagyújtáson, majd Mókus nagycsoportosaink varázsolnak ünnepi hangulatot karácsonyi verses-mesés műsorukkal, melyre a műsorban szereplő gyermekek szüleit szeretettel várjuk. Pontos ideje délelőtt 11 óra.
A legkisebbjeink a Kisvirág és a Pillangós gyermekek szüleit kérjük, hogy gyermekeiket 15 óráig szíveskedjenek ezen a napon haza vinni. Segítségüket nagyon köszönjük!
(Erre azért van szükség, mert hagyományaink szerint délutánra hívjuk nyugdíjas dolgozóinkat, társintézmények képviselőit, községünk előjáróit, akiknek szintén ünnepi műsorral szeretnénk kedveskedni)
Délután Süni nagycsoport köszönti a gyermekeket, vendégeket és az óvoda dolgozóit Betlehemes játékával.
Karácsonyi ünnepélyünk 15 30-kor kezdődik. Az ünnepélyre a szereplő gyermekek szüleit is várjuk szeretettel.

Kérjük, hogy a délutáni ünnepségen részt vevő gyermekekért (Katica, Csiga-biga, Mókus, Süni) 16 órára szíveskedjenek jönni az óvodába. Köszönjük!

December 21-én (péntek) óvodánk a megszokott nyitvatartási időben fogadja a gyerekeket.

Az iskolai téli szünethez igazodva /2012.december 27 - 2013. január 2 / óvodánk zárva lesz.
Óvodás gyermekeinket 2013 január 3-án – csütörtök- várjuk vissza a megszokott rend szerint.

Kedves Szülők!

Köszönetet mondok minden együttműködésért, segítségért, támogatásért, amit az elmúlt év folyamán óvodánknak nyújtottak!
Kívánok Önöknek és családjuknak munkatársaim és a magam nevében is nagyon Boldog Karácsonyi Ünnepeket, szeretetben gazdag, Békés Új Esztendőt!