2017-12-17 Lázár, Olimpia névnapja
2013-03-15 | Óvodai beíratás 2013 szülőknek
Kedves Szülők!
Az ÁMK Cifrakert Óvodában Szabadbattyán 2013. április 8-12-ig - reggel 8 órától délután 16 óráig - óvodai beiratkozás lesz .

Ezt megelőzően intézményünk bemutatása, az óvodaválasztás megkönnyítése érdekében, március 21-én (csütörtök) nyíltnapot tartunk.

Programunk:
• de: ½ 10-től ½ 12-ig nyitva az óvoda összes csoportja, lehetőség nyílik ismerkedni az óvodai élet mindennapjaival, óvónőkkel, dadusokkal az óvoda tornaszobájában és udvarán végig szabad játéklehetőség et biztosítunk (az udvari játékeszközök, tornaszerek használata szülői felelősséggel történik)
• közben délelőtt 10 órakor a leendő kiscsoportos óvó nénik a Mókus csoportban játékos foglalkozást, bemutatkozást tartanak
• intézményünk dokumentumai nyilvánosak, megtekinthetők
/Házirend, Helyi nevelési Program, Szervezeti Működési Szabályzat /
• jó idő esetén délután 15 órától 17 óráig az óvoda udvara –szülői felelősséggel - ismét nyitott

Minden óvodánk iránt érdeklődő családot,
leendő óvodás gyermekével együtt szeretettel várunk!

(Kérjük, szíveskedjenek váltócipőt hozni! Köszönjük!)
ÁMK Cifrakert Óvoda Nevelőtestülete