2017-12-17 Lázár, Olimpia névnapja
2012-03-02 | Óvodai beíratás 2012
ÓVODAI BEÍRATÁS

Értesítjük a kedves Szülőket, hogy a 2012/2013-as nevelési évre történő beíratásra az alábbi időpontokban kerül sor:

2012. április 2 - április 6-ig (hétfő-péntek)
8 órától 16 óráig

Helyszín: ÁMK Cifrakert Óvoda Szabadbattyán Árpád u. 40-44

A fent jelzett időben a 2009. december 31-ig született gyermekek irathatók be. Kérjük előjegyeztetni azokat a kisgyermekeket is, akik 2013. május 31-ig betöltik a 3. életévüket.

Felhívjuk a kedves Szülők figyelmét, hogy törvényi kötelezettségeiknek eleget téve, az eddig még óvodai nevelésben nem részesülő, ötéves gyermeküket szíveskedjenek beíratni, tekintettel arra, hogy a gyermek abban az évben, amelyben betölti ötödik életévét, a nevelési év első napjától kezdődően - óvodai nevelés keretei között folyó - iskolai életmódra felkészítő foglalkozásokon köteles részt venni.

/Tájékoztatjuk a kedves Szülőket, hogy a gyermek 3 éves kortól való óvodakötelezettsége 2014. szeptember 1-től lép életbe./

Beíratáshoz szükséges:
- Szülő lakcímének igazolásáról szóló hatósági igazolvány
(személyi igazolvány vagy lakcímkártya)
- A gyermek egészségét, fejlettségét bizonyító háziorvosi igazolás
- A gyermek születési anyakönyvi kivonata
- A gyermek TAJ kártyája

Óvoda telefonszáma: 22/588-004