2019-08-24 Bertalan névnapja
2012-06-12 | Összevont csoportok a szünetben
Tiszteit Szülők!

Az iskolai nyári szünet kezdetétől - június 18-tól július 31-ig -óvodánkban összevont csoportok működnek.

Kérjük Önöket, hogy a magas gyermeklétszámra való tekintettel, azok a kedves Édesanyák, akik kisebb gyermekükkel gyes-en, illetve egyéb okból kifolyólag napközben otthon tartózkodnak a nyári időszakban, óvodás gyermeküket, ebéd után (12:30 -ig) szíveskedjenek haza vinni.

Megértésüket köszönjük!

Augusztus 1-től ( szerda) - augusztus 31-ig intézményünk zárva tart.

Szeptember 3-tól (hétfő) a megszokott rend szerint várjuk vissza óvodásainkat. Új felvételis óvodásaink szüleivel a kiscsoportos óvónők a nyár folyamán felveszik a kapcsolatot. Tisztelt Szülők! Köszönetünket fejezzük ki Önök felé az egész éves együttműködésért, és minden segítségért, támogatásért, amit az intézményünknek nyújtottak.
Munkatársaimmal együtt kívánok Önöknek és Családjuknak kellemes nyarat, jó pihenést!

Szabadbattyán, 2012.06.12.

Tisztelettel:
Óberné Kámán Erika
óvodavezető