2011-10-12 | Ekler Zoltán Á.M.K. igazgató üzenete
Múlt – Jelen – Jövő
A múltból üzenünk - a jelenen át - a jövőbe!
Az óvoda 50 éves múltja alkalmából ültetünk fát, melynek gyökeréhez helyezzük a jelenben megfogalmazott gondolatainkat, amit a jövőben fognak elolvasni.
A jövőben, melyről csak remélni tudjuk, hogy békés lesz, és az utódainknak is élhető környezetet ad.
Bízom benne, hogy az óvoda még hosszú ideig nevelgeti a gyerekeket, és akik most a Napocska és a többi csoportba járnak, azoknak az unokái is büszkék lesznek arra, hogy a Cifrakert oviba jártak.
Az óvodánk, mint ÁMK tagintézménye működik, és teljes kihasználtsággal üzemel.
A világban válságok jönnek, recessziók mennek, de mi lelkiismeretesen ellátjuk a feladatunkat, hogy megkezdjük a gyermekeink felkészítését az életre!
Most néhány információ, ami nekünk magától értetődik, de sok-sok év múlva érdekes lehet:
2011 őszén ritka szép idővel búcsúzott a szeptember.
Nincs még Eurónk, de lehet, hogy nem is lesz.
1 EUR= 300Ft
1 kg kenyér: 250-300Ft
A Balaton még mindig a legszebb nyaralóhely!
Október 10-én elültettünk egy fát a Cifrakert óvodában, mely legalább 100 évig fog élni!
Köszönjük, hogy vigyáztatok rá!

Ekler Zoltán
Á.M.K.